Začalo to před 8 lety

Psal se rok 2008, kdy požadavek od kamaráda na vytvoření webu odstartoval naši éru vývoje aplikací na míru. Tehdy, ještě coby zaměstnanci jiné firmy, jsme po pracovní době vytvářeli malý inzertní portál. Po tomto prvním úspěšném projektu přišla další zakázka, tentokrát se jednalo o tvorbu intranetu, která to celé nastartovala. A my jsme se již na plný úvazek, s neskutečným nadšením a elánem, pustili do toho, co nás nejvíce baví. Kola se roztočila a stále jedou velkou rychlostí dál.

Přiostřuje se aneb vývoj nezastavíš

Ze 2 nadšenců během 2 let vznikl tým 5 lidí a v tu chvíli nastal správný čas založit s.r.o. a poohlédnout se po ideálních kancelářích, kde bychom tvořili další a další projekty. Stále jsme zůstávali těmi mladými, tak trochu naivními, nadšenci, kteří mohou dělat to, co je baví a navíc je to trochu i uživí. V roce 2012 s příchodem dalšího nového projektu bylo potřeba hledat nové kolegy. Zásadní zlom pro celý tým již 8 lidí nastal v roce 2014, kdy jsme získali 4 velké zakázky. To nás nakoplo po všech stránkách raketovou rychlostí kupředu.

Dream team

Nové projekty pro nás byly natolik zásadní výzvou, že jsme se vrhli na nábor největších profesionálů ve svém oboru. Po přestěhování do nových a větších prostorů vypukla obrovská náborová akce trvající 5 měsíců. V současné době tým tvoří 18 specialistů a jsme přesvědčeni, že sázka na ty nejlepší se opravdu vyplatila.

Řízení / neřízení

Stojíme si za tím, že svoboda ve firmě musí být. Samozřejmě do určité míry ;-) Všichni rádi tvoříme a vymýšlíme novinky a zlepšení. Pokud chceme, aby byl výkon každého člena týmu co nejlepší, potřebuje k tomu kromě znalostí i určitou svobodu. Neoháníme se tedy žádnými předpisy ani nijak zásadními směrnicemi, které by striktně cokoli určovaly, kromě těch, které nám pomáhají plnit kvalitně naše cíle - nejen projektové, ale i ekonomické.

Dnešek, zítřek...

Nyní se píše rok 2016 a po 8 letech si dovoluji tvrdit, že Teamwork je rodina špičkových profesionálů. I když je nás několikanásobně více než na počátku, stále jsme parta nadšenců, kteří se ctí pracují na fantastických projektech.
Nikdy jsme si přesně nestanovovaly cíle, ale s našimi klienty rosteme i my, a pokud budou jejich projekty úspěšné a my odvedeme skvělou práci, růst přijde sám :-)
Jeden cíl bychom ale měli, udržet si současnou atmosféru a i nadále se v práci cítit jako doma obklopeni partou skvělých lidí.

#nejsmestartup

Startup je téma, které zasáhlo minimálně v posledních letech asi každého.

Co je vlastně startup? Podle Wikipedie se jedná především o nově vznikající projekt či společnost, leckdy ještě ve fázi podnikatelského záměru.

V našem případě se tedy nejedná o nově založenou společnost či projekt, ale jsme velmi dobře fungující společností již 8 let. Nemáme v plánu se rozšiřovat do dalších oborů, ale věnovat se tomu, co umíme. Tedy vývoji systémů a aplikací na míru. Je pro nás důležité odvádět svoji práci kvalitně a v ostatních oborech rádi poprosíme o spolupráci jiné odborníky.

Začínali jsme jen s tím, co jsme měli, a nestál za námi žádný investor s kapitálem a nestojí ani nyní. Nesnažíme se být společností, která je designovaná na rychlý růst. Rosteme přímou úměrou jako normální stabilní společnost. Rádi dopřáváme našim klientům a kolegům jistotu. Proto nás ani neohrožuje vyšší podnikatelské riziko, právě jako u startupů, kteří rostou jako neřízená střela.

Nezabýváme se konkrétním problémem, ale s radostí pomáháme našim klientům s řešením jejich projektů na míru tak, aby byli maximálně spokojeni s naší prací, která jim pomůže v plnění snů a business plánu.

Jediné, co máme společného se startupem je, že jsme technologická společnost, protože věříme, že moderní technologie jsou budoucností. Možná je nyní hodně “cool a trendy” nás považovat za startup, ale nejsme a necítíme se tak. My především se startupy spolupracujeme. Je pro nás výzvou jim pomáhat v rozletu s jejich projekty a tvořit zajímavé aplikace.

Tohle je náš dream team, prima banda, co zbožňuje zábavu a nadšeně tvoří velké věci.

Mají to na krku

Za tím vším v první linii stojí, bedlivě sledují a vše řídí:

Daniel TROJAN

CEO, Founder

"Jsem nadšenec, který rád vymýšlí nové vychytávky a projekty. A samozřejmě hlídám celý tento dream team, aby nevznikal neřízený punk :-)"

S potěšením oznamujeme zahájení dlouhodobé spolupráce s HyperMedia! Čeká nás vývoj i mentoring. #spolupráce… https://t.co/t2ji8XImgo

TEAMWORK Developers

Přidej se! Chceme Tě v dream teamu ;-) https://t.co/ltGLGY9zU1

TEAMWORK Developers

#NávratDoReality v novém! Nezapomeňte si zvýšit datový balíček u svého operátora, nyní budete NEUSTÁLE v realitě ;-) https://t.co/DX4vwFhAMD

TEAMWORK Developers

Buďme v kontaktu

Sledujte nás na sociálních sítích.